Nöroloji alanında oldukça uzun süre tecrübesi olan Şükrü Yarımoğlu tarafından 2006 yılında kurulan firmamız, ilk günkü heyecanı ile tüm Türkiye ve KKTC ye, özellikle nöroloji ve nöropsikoloji alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Monomer Medikal, sadece nöroloji ekseninde çalışmaktadır. Tek bir dalda odaklanmış olduğu için “her konudan biraz bilmek yerine, bir konuda en çok bilgiye ve deneyime sahip olan” firmamız, nörolojinin tüm alanlarında en üst kalite hizmet ve ürün sunabilmektedir.

Nörolojinin tüm modalitelerini çalışan firmamız, özellikle bilimsel araştırmalara yönelik EEG, EMG, PSG, QEEG, LTM, Nörofizyoloji, Nöropsikoloji ve Nöro/Biyofizyolojik veri kaydetme ve analiz laboratuarları konusunda Türkiye’nin lideri olma hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir.

Kognitif terapi sistemleri, Sinir uyarım sistemleri, Transkraniyel Manyetik Stimulator ve Intra Operative Monitörler konusunda geçmiş tecrübelerimiz ve uzmanlıklarımız yanı sıra, yeni ve hızlı bir biçimde ülkemizde de popüler olmaya başlayan Neurofeedback ve Biofeedback sistemleri konusunda çok iddialı ve odaklanmış bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz.

Monomer Medikal, yıllarca süren bilgi birikimi, saatler süren eğitimler ve deneyimler sonucunda edindiği uzmanlığın, bir belge ile bir başkasına devredilemeyeceğinin bilincinde olup, nöroloji gibi hassas bir konuda hiçbir ürün veya hizmet konusunda bayilik vermemektedir. Ancak ihale vs.. işler için yetki belgesi verebilmektedir.

“Bir işin iyi yapılmasını istiyorsan, kendin yap” felsefesini benimsemiştir ve bu nedenle bayilik veya buna benzer iş modellerinden uzak durup, tüm Türkiye ve KKTC’deki operasyonları kendisi yürütmektedir.

"Bir işin iyi yapılmasını istiyorsan, kendin yap!"