Teknik Özellikler

Boyut (yaklaşık) 158 X 112 X 73 mm
Ağırlık (yaklaşık) 770 Gram
Güç 6-12 Adet AA Batarya / Güç Adaptörü
Pil Ömrü 8 – 20 Saat
ADC Çıkışı/Çözünürlük 24 Bit
Kanal Sayısı 32
EEG Unipolar Kanalları 24
EXG Girişleri 4
AUX Girişleri 4
Dijital Giriş 1
EEG Unipolar Örnekleme Frekansı 2048 Örnek/Saniye
EXG Kanalların Örnekleme Frekansı 2048 Örnek/Saniye
AUX Kanalların Örnekleme Frekansı 2048 Örnek/Saniye
Çözünürlük 24 Bit
Tipik Gürültü <=2.0 µVpp (@Fs = 128 Hz)
Giriş Empedansı > 10^12
CMRR >90 dB
Veri Bağlantısı Bluetooth / Fiber Kablo
Veri Saklama SD Kart
Sertifikasyon Medical Class II
Bluetooth Kablosuz Mesafe 10 – 20 Metre

Ayarlanabilir 32 Kanal, İnanılmaz Kalite!

NEXUS 32 NEUROFEEDBACK / BIOFEEDBACK / QEEG / KLİNİK EEG / GERÇEK ZAMANLI TOPOGRAFİK BRAIN MAPPING (BEYİN HARİTALAMASI) SİSTEMİ

Yüksek çözünürlüklü 32 kanallı NeXus 32 aynı anda hem EEG hem SCP kaydedebilir.

NeXus-32 TrueDC özelliği sayesinde normal EEG yi kaydederken aynı anda SCP -Slow Cortical Potentials verilerini de kaydedebilir. Cihaz, 2 yıl standart garantiye sahiptir ve istenirse 1 yıl uzatılmış garanti ile birlikte satın alınabilmektedir. EEG kepi kullanımına müsait sistem, bilgisayara Bluetooth ile bağlanabilir. Ancak özellikle hızlı ve net veri akışının gerekli olduğu durumlar için çok hızlı bağlantı olanağı sağlayan USB 2.0 ile bağlantı kurulabilir.

NeXus 32 ile birlikte tek bir cihaz ile;

EEG (ElectroEncephaloGraphy), DC-EEG, SCP (Slow Cortical Potentials),ERP (Event Related Potentials), P300 (Positive 300 / Negative 100), EOG(ElectroOculoGraphy), HEG (Hemo Ensefalo Grafi), VEP (Visual Evoked Potentials), EMG (ElectroMyoloGraphy), RSP (solunum), ECG(ElectroCardioGraphy), HRV (Heart Rate Variable), TEMP (deri ısısı), SPO2(saturasyon), BVP (Blood Volume Pulse), SC/GSR (Skin Conduction / Galvanic Skin Response), ACCEL (acceloremeter), FORCE (kuvvet) çalışmalarının hepsini gerekli sensörler satın alındığı taktirde yapabilirsiniz. Ayrıca sistem klinik EEG olarak da kullanılabilir.

Çok Yüksek Hız İçin USB 2.0 Veri Bağlantısı… QEEG… Beyin Haritası Klinik EEG

Özellikle çok kanallı kayıt gerektiğinde ve sağ / sol karşılaştırmaları gerekli olduğu durumlarda hem feedback hem kayıt için en uygun sistem.

USB 2.0 dan verileri bilgisayara aktararak kayıt anında ister aynı monitörde ister ikinci bir monitörde senkronize olarak topografik beyin haritası gösterebilir. QEEG veritabanlarına anında veri aktarabilir ve ERP, P300 gibi protokolleri de kullanabilir. 32 kanal standart EEG olarak da kullanımı mümkündür. BioTrace+ yazılımı 32 kanallı sistem için özel olarak geliştirilmiş ve hem beyin haritalaması hem de diğer analizler çekim anında senkronize olarak yapılabilmektedir.

NEUROFEEDBACK ve BIOFEEDBACK uygulamalarında çok gelişmiş ekran ve protokolleri kullanarak, özellikle çocuklara yönelik yaratılmış türkçe ekranlar ve protokollerle çok etkili  geri bildirimler verebilirsiniz. Ayrıca Neurofeedback ve Biofeedback uygulamalarını aynı anda yapabilirsiniz. Araştırmacılar için oldukça etkili bir biçimde verileri MATLAB, QEEG ve diğer formatlarda EXPORT özelliği bulunmaktadır. Klinik EEG olarak EEG kepiyle veya özel ekipmanlarla çok kaliteli kayıtlar alabilirsiniz. Bu ürün Neurofeedback ve Biofeedback bileşenidir.

  • Tamamen özgür hissetmeniz için kablosuz Bluetooth bağlantı
  • Yüksek çözünürlükte kayıt yapabilmeniz için fiber optik kablolu bağlantı opsiyonu