Tüm Kişisel Gelişim İhtiyaçlarınız İçin!

Teknik Özellikler

Boyut (yaklaşık) 112 X 66 X 28 mm
Ağırlık (yaklaşık) 138 Gram
Güç 2 Adet AA Pil
Pil Ömrü 8 – 20 Saat
ADC Çıkışı/Çözünürlük 24 Bit
Kanal Sayısı 4
EEG Unipolar Kanalları
EXG Girişleri 2
AUX Girişleri 2
Dijital Giriş
EEG Unipolar Örnekleme Frekansı
EXG Kanalların Örnekleme Frekansı 1024 Örnek/Saniye
AUX Kanalların Örnekleme Frekansı 128 Örnek/Saniye
Çözünürlük 24 Bit
Tipik Gürültü <=1.0 µV RMS (@256 SPS, EEG Sig. 1 -45 Hz)
Giriş Empedansı > 10^12
CMRR 100 dB
Veri Bağlantısı Bluetooth
Veri Saklama Dahili 64 MB
Sertifikasyon Medical Class II
Bluetooth Kablosuz Mesafe 10 – 20 Metre

Önemli Uyarı – Satış Koşulları

1. Nexus sistemlerimiz, hiçbir şekilde Sağlık Uygulama Tebliğinde Biofeedback olarak geçen cihazlardan değildir. SUT kapsamındaki cihazlar kaslara elektrik vererek pasif jimnastik ve kas çalışmasını sağlayan TENS cihazlarıdır. Hiçbir Nexus sistemi TENS cihazı değildir.

2. Nexus sistemlerimiz, hiçbir şekilde Quantum Neurofeedback olarak adlandırılan cihazlardan değildir. Temelde biorezonans olan Quantum Neurofeedback veya Quantum Biofeedback cihazları tamamen farklı bir sistemle çalışır ve Nexus sistemleriyle hiçbir benzer yönleri yoktur.

3. Nexus4 sistemi tamamen kişisel gelişim sistemidir ve hiçbir şekilde hastalık tedavisi veya girişimi için tasarlanmamıştır. Nexus10 ve Nexus32 sadece belli koşullarda hastalıkların sınıflandırılması veya belirlenmesi için yardımcı sistemler olarak kullanılabilir.

NEXUS 4 KİŞİSEL GELİŞİM VE PEAK PERFORMANS SİSTEMİ

4 Kanallı kablosuz ve pil ile çalışan ev/ofis tipi kişisel gelişim sistemimiz tüm performans ihtiyaçlarınızı karşılar.

NeXus 4, NeXus ailesinin en kompakt ve giriş tipi cihazıdır. Bu cihaz, kişisel gelişim alanında özellikle dikkat ve konsantrasyon arttırma, okul ve sınav başarısı arttırma, kişisel farkındalığın arttırılması, peak performance ve optimum performance, ve ayrıca çeşitli stres azaltma gevşeme egzersizlerinde kullanılabilir. Cihaz, 2 yıl standart garantiye sahiptir. Sistemin aktif sensörleri sayesinde artefaktsız ve kaliteli veriler toplanabilir ve bu veriler ışığında anında geribildirim çok farklı ve çeşitli görseller aracılığıyla verilebilir.
NeXus 4 ile birlikte tek bir cihaz ile;

Kişisel gelişim, dikkat ve konsantrasyon arttırma, okul ve sınav başarısı arttırma, solunum ve gevşeme egzersileri, optimum/peak performans ve sporcularda performans arttırma çalışmalarının hepsini gerekli sensörler satın alındığı taktirde yapabilirsiniz.

Cihazın çok küçük, hafif ve bluetooth ile bağlanması sayesinde özellikle hareketli kayıt ve feedback işlemleri çok başarılı olmaktadır. Ayrıca özel deri taşıyıcı kılıfı cihazı üzerinize asabilmeniz için bir askı aparatı bulundurmaktadır.

Beyininiz ve Vücudunuz kontrolünüz altında. Üstelik kablosuz bağlantı ile..

NeXus 4 mind body uygulamaları için oldukça gelişmiş bir sistemdir. Üstelik Bluetooth ile özgürce.

NeXus 4 size kablosuz bağlantısı ve hafifliği sayesinde özgürlük verir. Ayrıca özellikle spor uygulamaları için üzerinizde taşıyabileceğiniz kadar küçük ve hafiftir. Gerekli durumlarda dahili hafızasına kayıt yaparak (koşu, futbol, voleybol vs..) verilerin daha sonra değerlendirilmesine ve analizler yapılmasına olanak sağlar. BioTrace4 yazılımı sayesinde gerekli tüm feedback ve analiz uygulamaları başka hiçbir yazılıma ihtiyaç duymadan kendi içinde yapılabilir.

Tüm FEEDBACK uygulamalarında çok gelişmiş ekran ve protokolleri kullanarak, özellikle çocuklara yönelik yaratılmış türkçe ekranlar ve protokollerle çok etkili geri bildirimler verebilirsiniz. Özel solunum terapisi protokolü sayesinde sadece rahatlama ve nefes seansları için de çok uygundur. Bu ürün kişisel gelişim sistemlerimiz bileşenidir.

  • Tamamen özgür hissetmeniz için kablosuz Bluetooth bağlantı
  • Oldukça hafif sağlam ve kişi üstünde taşınabilir sistem

Psikolojide Kullanımı
Sporda Kullanımı
Fiyat Listelerimiz
Nexus4 Neurofeedback ve Biofeedback
Üretici Sayfası

BEYİN, VÜCUT VE DAVRANIS İÇİN ÇOK YÖNLÜ FİZYOLOJİK KAYIT, DEĞERLENDİRME VE GERİBİLDİRİM ÇÖZÜMLERİ

Beyin ve vücut arasındaki etkileşimler, sinir sistemi çalışma şekli, psikolojik faktörler ve davranışların birbiriyle bağlantısı ve etkileşimi, psikoloji, nörobilim ve insan biliminde en çok araştırılan temalardan biri olarak yaygınlaşmaktadır. Feedback teknolojisi ve prensipleri, performans geliştirme ve duygusal ve davranışsal patternler alanında 30 yılı askın bir süredir kullanılmaktadır.

Mind Media, 1992 yılından bu yana sektöre en iyi ve yeni teknolojileri sunmak için kendini adamıştır. Bu adanmışlığın sonucu olarak Neurofeedback ve Biofeedback uygulamaları ve bilimsel araştırmalarınız için en gelişmiş ve geliştirilebilir sistemleri sunmaktan gurur duyar.

Nexus4 sistemlerimiz, Nexus10 ve Nexus32 sistemlerimizin çok güçlü Neurofeedback ve Biofeedback özelliğinin aksine, giriş seviyesi kişisel gelişim ve giriş seviyesi NeuroMarketing (NöroPazarlama) sistemleri olarak da kullanılabilir. Özel yazılımımız, yapacağınız kayıtlarla senkronize olarak ses, görsel, video ve farklı uyaranlar verebilir ve bunları hassas olarak kayıtlarda işaretleyerek yapacağınız nöropazarlama çalışmalarında da giriş seviyesinde en büyük yardımcınız olacaktır.